Wyjście Awaryjne - ESCAPE ROOM BYDGOSZCZ

Escape Room Bydgoszcz
Dasz radę się wydostać?

Info

Czym jest rozrywka typu Escape Room?

Zasada ESCAPE ROOM jest prosta: zamykamy Was, ale nie na długo. To raptem cztery kwadranse, w trakcie których musicie uwolnić się z przygotowanego przez nas pomieszczenia lub nawet kilku pokoi. Z pozoru banalne zadanie nie jest jednak takie proste. Wyjście Awaryjne najeżone jest niespodziankami, zagadkami, a także dziwacznymi przedmiotami, z których każdy jest albo właściwą drogą do ewakuacji albo fałszywą alejką zbudowaną przez nas z pełną premedytacją! Nie dajcie się zmylić!

Escape Room to świetna zabawa! Więcej szczegółów na Facebooku oraz na LockMe.PL. Pozwolicie się uwięzić?

60 minut

Kreatywność, spryt i spostrzegawczość pomogą Wam wydostać się ze strefy izolacji. W razie niepowodzenia spróbujcie podejść z innej perspektywy, poszukajcie dalszych wskazówek lub upewnijcie się, czy po drodze nie popełniliście błędu.

Jak się przekonacie u nas zegar tyka bardzo, bardzo szybko..

2 - 5 osób

Najcenniejszym kluczem jest współpraca, wzajemna komunikacja i drużynowe rozwiązywanie problemów. Dopiero zgrany zespół jest w stanie myśleć o sukcesie.

Zbierzcie więc ekipę od dwóch do pięciu osób. Paczka znajomych, rodzinna gromadka, para zakochanych czy zespół pracowników - każda konfiguracja dozwolona :)

120 zł za grupę

Grupa 2-5 osób: 120 zł

Pełna ekipa zaledwie 24 zł za osobę.

To również wspaniały pomysł na prezent! Skontaktujcie się z nami, a powiemy jak najlepiej wezwać skazanego do odsiadki w Celi nr 4, doręczyć Plan na włam lub poznać Legendę Miecza.

Pokoje

Uważamy, że nie dacie rady się wydostać. Mylimy się?

 • CELA NR 4

  Cela nr 4

  Trafiłeś za kratki!

  Winny czy niewinny? W tym momencie nie jest to istotne - nikt Cię nie słucha. Śledztwo dopiero co rusza, a ten areszt stanie się Twoim domem chyba na dłuższą chwilę. Razem z Tobą wspólnicy – włam się nie powiódł! Każde kolejne przesłuchanie oddala Was od odzyskania wolności, mają dowody. Czy wykorzystacie szczęśliwy zbieg okoliczności i umkniecie sprawiedliwości?

  Nie będzie to łatwe. Naczelnik całkiem niedawno zainstalował nowe zabezpieczenia. Wieść niesie, że niektórym już się udało. Chcesz wiedzieć jak im poszło? Zajrzyj na LockMe i zapoznaj się z ich opiniami!


  EDYCJA SPECJALNA

  Deniwelacja - cykl o komisarzu Froście
  W związku z premierą najnowszej książki o komisarzu Forście ("Deniwelacja" Remigiusza Mroza wydawnictwo FILIA), zapraszamy wszystkich fanów do escape roomu na motywach powieści.


 • PLAN NA WŁAM

  Plan na włam

  Zlecenie jakich wiele?

  Na pierwszy rzut oka zadanie banalnie proste: kontrakt na drogocenny obraz ukryty w nielegalnym kasynie. Rutynowe mafijne porachunki. Wkraczamy bocznymi drzwiami, namierzamy świecidełka - nikt nic nie widzi. Okazuje się, że to tylko ulotna teoria, a zwykłe wytrychy nie wystarczą. Czas szybko ucieka, a razem z nim szansa na powodzenie wspólnej akcji. Wrócisz z łupem czy bez?

  Innym nie poszło najlepiej, przekonaj się na LockMe!

 • LEGENDA MIECZA

  Legenda Miecza

  Wyrusz po przygodę!

  Wezwano Cię na tajne spotkanie u podnóża najwyższej góry, na szczycie której posadowiona jest olbrzymia twierdza zwana Czarnym Zamkiem. W trakcie rozmów okazało się, iż w fortecy znajduje się pradawny oręż - Excalibur, którego zdobycie odmieni losy Królestwa. Wiadomo też, że po miecz wyruszył wrogi wywiad innego państwa. Twoim zadaniem jest zdobyć Excalibur przed wrogiem, jednak droga do niego nie jest prosta - brama zamku została zasypana, a sam miecz został zaklęty na wieki potężną magią. Posiadasz wiedzę o tajemnej ścieżce do Zamku, dzięki której zyskasz przewagę.

  Musisz uratować królestwo, ale droga do zwycięstwa i chwały nie będzie prosta.
  Śmiałków było już wielu: LockMe

 • Kolejne pokoje wkrótce

Rezerwacje

Sprawdź w kalendarzu aktualną dostępność. Po otrzymaniu zapytania prześlemy potwierdzenie rezerwacji.
Któryś z terminów nie pasuje? Skontaktuj się z nami, a postaramy dobrać odpowiednią godzinę na wasze
niezapomniane wrażenia!


LUB

609 876 654

Voucher

Szukasz pomysłu na ciekawy upominek? Wyjątkowe imienne vouchery to prezenty pełne niezapomnianych wrażeń!

Voucher podarunkowy CELA NR 4 Voucher podarunkowy PLAN NA WŁAM

LUB

609 876 654

Partnerzy

Kontakt

ZADZWOŃ, NAPISZ! NIE ZAPOMNIJ ŚLEDZIĆ NAS NA FACEBOOKU!

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI GRACZY NA PORTALU LOCKME.PL!

Wyjście Awaryjne

Wyjście Awaryjne

ul. Jagiellońska 73
85-027 Bydgoszcz

509 575 174

Mieścimy się przy ul. Jagiellońskiej 73 w Bydgoszczy. Jadąc od Fordonu w stronę centrum to raptem 300 metrów przed CH Focus Mall, po tej samej stronie ulicy. Miejsca parkingowe dostępne są bezpośrednio u nas na placu lub po przeciwnej stronie Jagiellońskiej. Nie zapomnijcie o dobrych nastrojach – my podkręcimy je do maksimum!