Wyjście Awaryjne - ESCAPE ROOM WARSZAWA

Escape Room WARSZAWA
Dasz radę się wydostać?

Info

Czym jest rozrywka typu escape room?

Zasada jest prosta: zamykamy Was! W 60 minut musicie uwolnić się ze specjalnie przygotowanych pomieszczeń. Z pozoru banalne zadanie nie jest jednak proste - droga do wyjścia najeżona jest niespodziankami: logicznymi i zręcznościowymi zagadkami, tajemniczymi przedmiotami, z których każdy jest albo właściwą drogą ewakuacji, albo fałszywą alejką skontrusowaną przez nas z pełną premedytacją! Nie dajcie się zmylić!

Ucieczka z pokoju zagadek to świetna zabawa dla wszystkich! Zobacz na Facebooku kto już dał się zamknąć, przeczytaj na LockMe.pl komentarze uciekinierów. Pozwolicie się uwięzić?

60 minut

Kreatywność, spryt, spostrzegawczość i zręczność pomogą Wam wydostać się z zamknięcia. W razie niepowodzenia spróbujcie podejść z innej perspektywy, poszukajcie dalszych wskazówek lub upewnijcie się czy nie popełniliście błędu.

Przekonasz się, że w Wyjściu Awaryjnym zegar tyka bardzo, bardzo szybko...

2-5 osób / Wyścig: 4-10

Najcenniejszym kluczem jest współpraca, komunikacja i drużynowe rozwiązywanie problemów. W tej przygodzie zgrany zespół to podstawa.

Zbierz ekipę od 2 do 5 osób (od 4 do 10, jeżeli chcesz wziąć udział w wyścigu w Celi nr 4). Paczka znajomych, rodzinna gromadka, para zakochanych czy zespół pracowników - każda konfiguracja dozwolona!

Od 100 zł za grupę

pon.-czw. (2 osoby): 100 zł

pon.-czw. (3-5 osób): 140 zł

pt.-niedz. i święta (2 osoby): 140 zł

pt.-niedz. i święta (3-5 osób): 180 zł

wyścig / pon.-czw. (4-10 osób): 300 zł

wyścig / pt.-niedz. i święta (4-10 osób): 340 zł

*płatność na miejscu wyłącznie gotówką

POKOJE

Wybierz, dowiedz się więcej i zarezerwuj

Nautilus: Podmorska przygoda

Za godzinę zabraknie powietrza...

Legenda Miecza

Zdobędziesz legendarny oręż?

Cela nr 4

Trafiłeś za kratki!

Cela nr 4: WYŚCIG

Dwa identyczne escape roomy

W cieniu piramid

Planowane otwarcie: 24 stycznia 2019

Bądź na bieżąco

Dowiedz się pierwszy o promocjach, konkursach, nowych pokojach


Vouchery

Wyjątkowe imienne zaproszenie to najlepszy pomysł na prezent

Wyślij mail zatytułowany "Voucher dla Imię/pseudonim" na warszawa@wyjscieawaryjne.pl, w treści poinformuj nas do którego pokoju zaproszenie chcesz otrzymać. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu - po otrzymaniu potwierdzenia jego wykonania wyślemy gotowe do wydruku, dwustronne, indywidualne zaproszenie. Możesz także zapłacić i odebrać prezent w lokalu, jednak poinformuj nas o tym z kilkudniowym wyprzedzeniem.


voucher podarunkowy cela nr 4 i legenda miecza

Firma godna zaufania

najlepsi w Polsce

Pochodzący z Bydgoszczy fanatycy escape roomów. Twórcy Legendy Miecza i Nautilusa (najlepszych pokoi w Polsce wg użytkowników LockMe.pl od 09.2017 do dziś), a także Celi nr 4 (jedynego w Warszawie podwójnego escape roomu) i Planu na włam.

Pierwszy pokój zagadek otworzyliśmy na początku 2015 roku, by jako jedna z nielicznych wtedy firm w Polsce przetrzeć szlaki nowej gałęzi branży rozrywkowej. W stolicy funkcjonujemy od listopada 2016 roku, przez ten czas odwiedziło nas blisko 10 tysięcy osób chcących przenieść się do innej rzeczywistości i stawić czoła zagadkom, jakie dla Was przygotowaliśmy.

To właśnie dzięki Wam mamy możliwość tworzyć escape roomy! Jest nam niezmiernie miło pracować dla tak fantastycznej społeczności fanów tej rozrywki! Dołożymy wszelkich starań, by każdy kolejny pokój był lepszy od poprzedniego - dziękujemy!

___

Próba ucieczki z pokoju zagadek to zabawa nie tylko dla klientów indywidualnych - to także znakomity pomysł na wyjście firmowe, integrację czy sprawdzenie predyspozycji członka zespołu. Z naszych pokoi uciekali pracownicy takich firm jak Allegro Group, Atende, Circle K, Enel-Med, Fedex, Groupon, Idea Bank, Kontigo, LuxMed, Samsung czy Sodexo.

Partnerzy

Kontakt

Wyjście Awaryjne

Wyjście Awaryjne

Domaniewska 37A
02-672 Warszawa

+48 605 602 006

Zapraszamy codziennie od 9:00 do 22:30

Marka Wyjście Awaryjne
jest własnością firmy MSR s.c.
Domaniewska 37A
02-672 Warszawa
NIP: 113 291 51 16

Plan wejścia do escape roomu

W pobliżu bezpłatne miejsca postojowe wzdłuż ulic: Samochodowej i Premiera Tomasza Arciszewskiego, bezpłatny parking (do 3 godzin) w Galerii Mokotów.

Płatne miejsca postojowe (6 zł/h) bezpośrednio przed wejściem do budynku (wjazd na parking od strony wschodniej, wyjazd w kierunku zachodnim/ul. Rodziny Hiszpańskich).

Autobusy i tramwaje (przystanek Domaniewska/Wołoska): 136, 138, 218, Z-1, Z-2, N01, N33, N34, N36, 31

Metro: 1,5 km od stacji Wilanowska lub 1,7 km (tramwajem linii 31) od stacji Wierzbno.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak się ubrać do escape roomu?
Żaden specjalny, swobodny/sportowy strój nie jest wymagany. Jednak, ze względu na specyfikę zabawy i aranżację pokoi odradzamy wkładanie szpilek i sukni wieczorowej.

Czy są jakieś przeciwwskazania do udziału w zabawie?
Pokój Cela nr 4 jest nieodpowiednia dla osób z epilepsją. Poza tym nie ma przeciwwskazań.

Który pokój polecacie dla osób, które będą pierwszy raz w escape roomie?
Proponujemy zacząć od Legendy Miecza, której scenariusz jest według naszych Klientów najłatwiejszy. Pamiętaj, że obojętnie który pokój wybierzesz mistrz gry będzie cały czas czuwał nad płynnością rozgrywki zapewniając wszystkim dobrą zabawę.

Można ze sobą zabrać małe dziecko?
Tak. Nosidełko czy odczepiany wózek można położyć w dowolnym miejscu w escape roomie.

5 osób w pokoju to maksymalna liczba graczy?
Nie, jednak ze względu na powierzchnię pokoi oraz grywalność nie rekomendujemy udziału w zabawie grup 6-7 osobowych. Większym grupom proponujemy rezerwację kilku pokoi. W czterech dostępnych u nas escape roomach może grać nawet 20 osób jednocześnie.

Jeżeli liczba osób, które wezmą udział w zabawie będzie inna niż zadeklarowana podczas rezerwacji, to muszę was o tym informować?
Nie, nie ma to wpływu na grę. Może natomiast mieć wpływ na cenę biletu (patrz dział "info").

O której godzinie mamy się pojawić?
Zapraszamy nie wcześniej niż 5 minut przed godziną rezerwacji. Ze względu na następujące po sobie gry prosimy także o punktualność - spóźnienie może spowodować skrócenie czasu gry.

Gdzie można zaparkować?
Wszystkie opcje parkowania opisane są pod mapą i zdjęciem satelitarnym w dziale "kontakt".

Ile czasu na zabawę powinniśmy sobie zarezerwować?
Czas na "ucieczkę" w każdym z naszych scenariuszy wynosi 60 minut. Wytłumaczenie zasad obowiązujących w escape roomie, wprowadzenie fabularne, a także rozmowa o grze po jej ukończeniu to dodatkowe 10-15 minut. Bezpiecznie jest zarezerwować sobie 75 minut.

Wystawiacie faktury?
Tak. Prosimy zostawić obsłudze dane do faktury, dane kontaktowe (przede wszystkim adres e-mail) oraz paragon - w przeciągu 7 dni przyślemy dokument.