Wyjście Awaryjne - ESCAPE ROOM WARSZAWA

Escape Room WARSZAWA
Dasz radę się wydostać?

Info

Czym jest rozrywka typu escape room?

Zasada jest prosta: zamykamy Was! W 60 minut musicie uwolnić się ze specjalnie przygotowanego pokoju lub nawet kilku pomieszczeń. Z pozoru banalne zadanie nie jest jednak takie proste - droga do wyjścia najeżona jest niespodziankami, zagadkami i przedmiotami, z których każdy jest albo właściwą drogą do ewakuacji, albo fałszywą alejką zbudowaną przez nas z pełną premedytacją! Nie dajcie się zmylić!

Escape room to świetna zabawa! Więcej szczegółów na Facebooku oraz na LockMe.pl. Pozwolicie się uwięzić?

60 minut

Kreatywność, spryt i spostrzegawczość pomogą Wam wydostać się ze strefy izolacji. W razie niepowodzenia spróbujcie podejść z innej perspektywy, poszukajcie dalszych wskazówek lub upewnijcie się, czy po drodze nie popełniliście błędu.

Jak się przekonacie u nas zegar tyka bardzo, bardzo szybko..

2-5 osób / Wyścig: 4-10

Najcenniejszym kluczem jest współpraca, wzajemna komunikacja i drużynowe rozwiązywanie problemów. Dopiero zgrany zespół jest w stanie myśleć o sukcesie.

Zbierzcie więc ekipę od dwóch do pięciu osób. Paczka znajomych, rodzinna gromadka, para zakochanych czy zespół pracowników - każda konfiguracja dozwolona :)

Od 100 zł za grupę

pon.-czw. (2 osoby): 100 zł

pon.-czw. (3-5 osób): 140 zł

pt.-niedz. i święta (2 osoby): 140 zł

pt.-niedz. i święta (3-5 osób): 180 zł

wyścig / pon.-czw. (4-10 osób): 300 zł

wyścig / pt.-niedz. i święta (4-10 osób): 340 zł

*płatność na miejscu wyłącznie gotówką

Pokoje

Uważamy, że nie dacie rady się wydostać. Mylimy się?

 • Cela nr 4

  Cela nr 4

  TRAFIŁEŚ ZA KRATKI!

  Winny czy niewinny? W tym momencie nie jest to istotne - nikt Cię nie słucha. Śledztwo dopiero co rusza, a ten areszt stanie się Twoim domem chyba na dłuższą chwilę. Razem z Tobą wspólnicy – włam się nie powiódł! Każde kolejne przesłuchanie oddala Was od odzyskania wolności, mają dowody. Czy wykorzystacie szczęśliwy zbieg okoliczności i umkniecie sprawiedliwości?

  Nie będzie to łatwe. Naczelnik całkiem niedawno zainstalował nowe zabezpieczenia. Wieść niesie, że niektórym już się udało. Chcesz wiedzieć jak im poszło? Zajrzyj na LockMe i zapoznaj się z ich opiniami!


 • Cela nr 4 - wyścig

  WYŚCIG: CELA NR 4

  DWIE IDENTYCZNE CELE NR 4

  Dwie grupy więźniów. Dwa identyczne areszty. Jeden cel: UCIEC!

  Zawodnicy trafiają do dwóch identycznych scenariuszy "CELA NR 4", gdzie przy pomocy swoich umysłów i sprytu muszą pokonać całą masę logicznych i zręcznościowych przeszkód. Sytuację utrudnia fakt, że w celi obok druga grupa śmiałków chce zrobić to samo. Jednak nic straconego, gdyż każda grupa uzbrojona jest w "zestaw utrudnień", które może uaktywnić w pokoju przeciwnika i tym samym spowolnić go lub rozkojarzyć. Kto pierwszy, ten lepszy!
 • Legenda Miecza

  Legenda Miecza

  ZDOBĄDŹ LEGENDARNY MIECZ!

  Wezwano Cię na tajne spotkanie u podnóża najwyższej góry, na szczycie której posadowiona jest olbrzymia twierdza zwana Czarnym Zamkiem. W trakcie rozmów okazało się, iż w fortecy znajduje się pradawny oręż - Excalibur, którego zdobycie odmieni losy Królestwa. Wiadomo też, że po miecz wyruszył wrogi wywiad innego państwa. Twoim zadaniem jest zdobyć Excalibur przed wrogiem, jednak droga do niego nie jest prosta - brama zamku została zasypana, a sam miecz został zaklęty na wieki potężną magią. Posiadasz wiedzę o tajemnej ścieżce do Zamku, dzięki której zyskasz przewagę.

  Musisz uratować królestwo, ale droga do zwycięstwa i chwały nie będzie prosta.
  Śmiałków było już wielu: LockMe


 • Kolejny pokój już w marcu 2018!

Rezerwacje

Sprawdź w kalendarzu aktualną dostępność i zarezerwuj pokój za pomocą poniższego formularza lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

605 602 006

Wybierz zakładkę z interesującym Cię scenariuszem:
*pamiętaj - by móc zarezerwować wyścig w Celi nr 4 (dwie drużyny w dwóch pokojach) obie godziny (np. godz. 11:30 oraz 11:35) muszą być dostępne!

Voucher

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent? Wyjątkowe imienne zaproszenie, to bilet do innej, pełnej niezapomnianych wrażeń rzeczywistości.

Wyślij mail zatytułowany "Voucher" na warszawa@wyjscieawaryjne.pl, w treści poinformuj nas do jakiego pokoju zaproszenie chcesz otrzymać, a także podaj imię i nazwisko osoby obdarowanej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin!

voucher podarunkowy cela nr 4 i legenda miecza

Bądź na bieżąco

Dowiedz się pierwszy o promocjach, konkursach, o otwarciu nowego pokoju - śledź nas na Facebooku i Instagramie!

Partnerzy

Kontakt

ZADZWOŃ, NAPISZ! NIE ZAPOMNIJ ŚLEDZIĆ NAS NA FACEBOOKU!

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI GRACZY NA PORTALU LOCKME.PL!

Wyjście Awaryjne

Wyjście Awaryjne

Domaniewska 37A
02-672 Warszawa

605 602 006

Voucher podarunkowy CELA NR 4

W pobliżu bezpłatne miejsca postojowe wzdłuż ulic: Samochodowej i Premiera Tomasza Arciszewskiego, bezpłatny parking (do 3 godzin) w Galerii Mokotów.

Płatne miejsca postojowe (6 zł/h) bezpośrednio przed wejściem do budynku (wjazd na parking od strony wschodniej, wyjazd w kierunku zachodnim/ul. Rodziny Hiszpańskich).

Autobusy i tramwaje (przystanek Domaniewska/Wołoska): 136, 138, 218, Z-1, Z-2, N01, N33, N34, N36, 31

Metro: 1,5 km od stacji Wilanowska lub 1,7 km (tramwajem linii 31) od stacji Wierzbno.

MSR s.c. Domaniewska 37A, 02-672 Warszawa, NIP: 113 291 51 16