Wyjście Awaryjne - ESCAPE ROOM WARSZAWA

POKOJE ZAGADEK W WARSZAWIE
Wejdź do innego świata

POKOJE - REZERWACJA

Wybierz, dowiedz się więcej i zarezerwuj

W cieniu piramid

Okryjesz sekret nazistów?

Nautilus

Kończy się powietrze...

Legenda Miecza

Zdobędziesz legendarny oręż?

Cela nr 4

Trafiłeś za kratki!

Cela nr 4: WYŚCIG

Dwa identyczne escape roomy

W 2020 Was zaskoczymy!

Lubicie rywalizację, prawda?

INFORMACJE, CENY BILETÓW

Czym jest rozrywka typu escape room?

Zasada jest prosta: macie 60 minut na osiągnięcie fabularnego celu - innego w każdym z naszych pokoi. Z pozoru banalne zadanie nie jest jednak proste - pokoje najeżone są niespodziankami: logicznymi i zręcznościowymi zagadkami, tajemniczymi przedmiotami, z których każdy jest albo właściwą drogą, albo fałszywą alejką skontrusowaną przez nas z pełną premedytacją! Nie dajcie się zmylić!

Zabawa w pokoju zagadek to świetna zabawa dla wszystkich! Zobacz na FACEBOOKU kto już dał się zamknąć.

60 minut

Kreatywność, spryt, spostrzegawczość i zręczność pomogą Wam osiągnąć cel. W razie niepowodzenia spróbujcie podejść z innej perspektywy, poszukajcie dalszych wskazówek lub upewnijcie się czy nie popełniliście błędu.

Przekonasz się, że w Wyjściu Awaryjnym zegar tyka bardzo, bardzo szybko...


· więcej informacji o czasie gry
znajdziesz w pkt 5. w dziale FAQ

2-5 osób / Wyścig: 4-10

Najcenniejszym kluczem jest współpraca, komunikacja i drużynowe rozwiązywanie problemów. W tej przygodzie zgrany zespół to podstawa.

Zbierz ekipę od 2 do 5 osób (od 4 do 10, jeżeli chcesz wziąć udział w wyścigu w Celi nr 4). Paczka znajomych, rodzinna gromadka, para zakochanych czy zespół pracowników - każda konfiguracja dozwolona!


· jesteście większą grupą?
przeczytajcie pkt 4. w dziale FAQ

Od 100 zł za grupę

W cieniu piramid, Nautilus, Legenda Miecza

pon.-czw. (2 osoby): 120 zł

pon.-czw. (3-5 osób): 160 zł

pt.-niedz. i święta (2 osoby): 140 zł

pt.-niedz. i święta (3-5 osób): 180 zł

Cela nr 4

pon.-czw. (2 osoby): 100 zł

pon.-czw. (3-5 osób): 140 zł

pt.-niedz. i święta (2 osoby): 120 zł

pt.-niedz. i święta (3-5 osób): 160 zł

Cela nr 4: wyścig

pon.-czw. (4-10 osób): 300 zł

pt.-niedz. i święta (4-10 osób): 340 zł


· płatność na miejscu wyłącznie gotówką
(więcej: FAQ, pkt 2.)
· wystawiamy faktury (więcej: FAQ, pkt 3.)

Vouchery

Wyjątkowe imienne zaproszenie to najlepszy pomysł na prezent

Wyślij mail zatytułowany "Voucher dla imię/pseudonim" na warszawa@wyjscieawaryjne.pl, w treści poinformuj nas do którego pokoju zaproszenie chcesz otrzymać oraz w jakiej wersji cenowej (patrz dział "INFO"). W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu - po otrzymaniu potwierdzenia jego wykonania wyślemy gotowe do wydruku, dwustronne, indywidualne, ważne przez 3 miesiące zaproszenie. Możesz także zapłacić za voucher gotówką w lokalu i odebrać go osobiście, jednak poinformuj nas o tym z kilkudniowym wyprzedzeniem. Pamiętaj: nie przygotujemy zaproszenia pod dokonaną wcześniej rezerwację - to osoba obdarowana decyduje o terminie przyjścia podając podczas rezerwacji numer vouchera. Jeden voucher dotyczy jednego pokoju - nie przygotujemy imiennych zaproszeń dla każdego z uczestników gry. Vouchery obowiązują w warszawskim oddziale Wyjścia Awaryjnego.


voucher podarunkowy

Kontakt / dojazd

Zapraszamy

Wyjście Awaryjne

Wyjście Awaryjne

Domaniewska 37A
02-672 Warszawa

+48 605 602 006

Dodatkowych informacji udzielamy
od 9:00 do 21:00

Zapraszamy codziennie od 9:00 do 22:30

Marka Wyjście Awaryjne
jest własnością firmy MSR s.c.
Domaniewska 37A
02-672 Warszawa
NIP: 113 291 51 16

Plan wejścia do escape roomu

W pobliżu bezpłatne miejsca postojowe wzdłuż ulic: Samochodowej i Premiera Tomasza Arciszewskiego, bezpłatny parking (do 2 godzin) w Galerii Mokotów.

Płatne miejsca postojowe (6 zł/h) bezpośrednio przed wejściem do budynku (wjazd na parking od strony wschodniej, wyjazd w kierunku zachodnim/ul. Rodziny Hiszpańskich).

Autobusy i tramwaje: przystanek Domaniewska/Wołoska

Metro: 1,5 km od stacji Wilanowska lub 1,7 km od stacji Wierzbno.

Firma godna zaufania

najlepsi w Polsce

Pierwszy pokój zagadek otworzyliśmy na początku 2015 roku, by jako jedna z nielicznych polskich firm przetrzeć szlaki nowej gałęzi branży rozrywkowej. Od tamtej pory zbudowaliśmy kultowy już escape room Legenda Miecza, równie dobrze przyjętą podmorską przygodę na pokładzie Nautilusa oraz W cieniu piramid - jedne z najlepszych pokoi w Polsce wg użytkowników LockMe.pl, a także Celę nr 4 (jedyny w Warszawie podwójny escape room) i Plan na włam.

W stolicy funkcjonujemy od listopada 2016 roku, przez ten czas odwiedziło nas blisko 10 tysięcy grup chcących przenieść się do innej rzeczywistości i stawić czoła zagadkom, jakie przygotowaliśmy.

To właśnie dzięki Wam mamy możliwość tworzyć escape roomy! Jest nam niezmiernie miło pracować dla tak fantastycznej społeczności fanów tej rozrywki! Dołożymy wszelkich starań, by każdy kolejny pokój, panujący w nim klimat i prowadzący Was scenariusz był lepszy od poprzedniego - dziękujemy!

___

Pokoje Wyjścia Awaryjnego to zabawa nie tylko dla klientów indywidualnych - to także znakomity pomysł na wyjście firmowe, integrację czy sprawdzenie predyspozycji członka zespołu. Gościliśmy pracowników takich firm jak Agora SA, Allegro Group, Allianz Polska, Atende, Audioteka SA, Bank Pekao SA, Circle K, Costa Coffee Polska, DHL Express Polska, DNB Bank Polska, Enel-Med, Fedex, Groupon, Idea Bank, IKEA, Innogy Polska, Kontigo, Link 4, LuxMed, mBank, Nest Bank, Prodata, Ringier Axel Springer Polska, Roche Polska, Samsung, Skanska SA, Sodexo, TUI Poland czy TuiR Warta SA.


BEZPIECZEŃSTWO

baw się dobrze i bezpiecznie

Od początku istnienia kładziemy nacisk na bezpieczeństwo oraz fizyczny i psychiczny komfort naszych gości. Pokoje Wyjścia Awaryjnego nie są pokojami ucieczek - są pokojami zagadek, a zadaniem graczy jest osiągnięcie konkretnego celu fabularnego, nie zaś wydostanie się z danego pomieszczenia (co można zrobić w każdej chwili i z każdego miejsca).

Mieścimy się w budynku dawnej prywatnej uczelni, z punktu widzenia zabezpieczeń przeciwpożarowych spełniamy wszystkie możliwe normy:

 • aktualne przeglądy instalacji elektrycznej i wentylacyjnej
 • drzwi przeciwpożarowe oddzielające klatkę schodową od poszczególnych pięter
 • szersze niż wymagane drogi ewakuacyjne biegnące nie w jednym, a w dwóch kierunkach
 • nie używamy otwartego ognia ani ogrzewania gazowego
 • zagadki zasilane są bezpiecznym, 12V napięciem
 • nie stosujemy wytwronic dumu
 • pokoje są wyposażone w gaśnice, oświetlenie awaryjne, autonomiczne czujniki dymu
 • pokoje są uniepalnione (BurnBlock, Fire Protector)


 • Najważniejszym czynnikiem, który zapewni Państwu spokojną i bezpieczną grę jest obsługa. Nasi mistrzowie gry, dysponując podglądem audio-video obejmującym każdy zakątek pokoju, przez cały czas czuwają nad wszystkimi uczestnikami zabawy.

  FAQ

  Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania


  Tak. Bez złożonej rezerwacji interesujący Was scenariusz może być zajęty, albo też na miejscu może nie być Mistrza Gry, który mógłby Waszą grę poprowadzić.


  Na miejscu zapłacić można wyłącznie gotówką. Firmom, które nie mogą zapłacić w ten sposób chętnie przyślemy fakturę proforma z terminem płatności najpóźniej dzień przed terminem rezerwacji. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: warszawa@wyjscieawaryjne.pl.


  Tak. Po grze prosimy zostawić obsłudze dane do faktury (najlepiej w formie czytelnej wizytówki), dane kontaktowe (przede wszystkim adres e-mail) oraz paragon - w przeciągu kilku dni przyślemy dokument.


  Nie, jednak ze względu na powierzchnię pokoi oraz grywalność nie rekomendujemy udziału w zabawie grup 6-7 osobowych. Większym grupom proponujemy rezerwację kilku pokoi na tę samą godzinę. W pięciu dostępnych u nas escape roomach może swobodnie grać nawet do 25 osób jednocześnie.


  Czas na rozwiązanie zagadek w każdym z naszych scenariuszy wynosi 60 minut. Wytłumaczenie zasad obowiązujących w escape roomie, wprowadzenie fabularne, a także rozmowa o grze po jej ukończeniu to dodatkowe 10-15 minut. Bezpiecznie jest zarezerwować sobie 75 minut.


  Najprościej za pomocą formularza dostępnego w dziale "POKOJE", po kliknięciu na wybrany scenariusz. Jeżeli jesteś zainteresowany rezerwacją większej liczby pokoi lub innym rodzajem płatności niż gotówką na miejscu napisz do nas maila: warszawa@wyjscieawaryjne.pl


  Oczywiście! Zdarzają się sytuacje losowe, więc dopuszczamy możliwość odwołania rezerwacji. Prosimy tylko, abyście dali nam o tym znać. W tym celu skontaktujcie się z nami mailowo (warszawa@wyjscieawaryjne.pl) podająć dowolny szczegółów pozwalający zidentyfikować Waszą rezerwację.


  Nasze scenariusze to rozrywka głównie umysłowa i manualna. Gościmy małe dzieci jak i osoby już emerytowane. Nie musisz mieć dobrej kondycji fizycznej aby bawić się u nas wyśmienicie! Ponadto wszystkie nasze pokoje są klimatyzowane, a niektóre z nich mają dodatkowo profesjonalną wentylację mechaniczną.


  Żaden specjalny, swobodny czy sportowy strój nie jest przez nas wymagany. Jednak ze względu na specyfikę gry i aranżację pokoi zachęcamy do przyjścia w stroju, który zapewni Wam wygodę i komfort gry.


  Nie, nie ma to wpływu na grę i nie musisz nas o tym informować. Może natomiast mieć wpływ na cenę biletu (patrz dział "info" i informacje o poszczególnych scenariuszach).


  Żaden specjalny, swobodny/sportowy strój nie jest wymagany. Jednak, ze względu na specyfikę zabawy i aranżację pokoi odradzamy wkładanie szpilek i sukni wieczorowej.


  Pokoje W cieniu piramid i Cela nr 4 są nieodpowiednie dla osób z epilepsją. Poza tym nie ma przeciwwskazań.


  Proponujemy zacząć od Legendy Miecza, której scenariusz jest według naszych Klientów najłatwiejszy. Pamiętaj, że obojętnie który pokój wybierzesz mistrz gry będzie cały czas czuwał nad płynnością rozgrywki zapewniając wszystkim dobrą zabawę.


  Tak. Nosidełko czy odczepiany wózek można położyć w dowolnym miejscu w escape roomie.


  Nie, nie ma to wpływu na grę. Może natomiast mieć wpływ na cenę biletu (patrz dział "INFO").


  Zapraszamy nie wcześniej niż 5 minut przed godziną rezerwacji. Ze względu na następujące po sobie gry prosimy także o punktualność - spóźnienie może spowodować skrócenie czasu gry.


  Wszystkie opcje parkowania opisane są pod mapą i zdjęciem satelitarnym w dziale "KONTAKT".

  Partnerzy